Blogger İçerik Politikaları

Blogger İçerik Politikaları
Google Ürünleri arasında yer alan blogger, blogspot uzantılı bir blog kullanıyorsanız, blogger İçerik Politikaları hakkında bazı konuları kesin bilmeniz gerekmektedir. Blogunuzun kaldırılmaması, Adsense tarafından reklamların iptalı, hatta Google hesabınızın iptaline kadar uzayan birçok konuyu yaşayabilirsiniz. Bazen üşenip de okumadığımız, ya sonra okurum düşüncesi ile unuttuğumuz birçok önemli konular vardır. Google insanların gelişimi, toplumsal kalkınma, sosyal medya alanları gibi birçok alanda ürünleri ile hizmet veren bir şirkettir. 

Birçok kişi Google’u sadece bir arama motoru olarak bilir. Evet Google iş ve Web Dünyasına arama motorlarının Devi olarak başladı. Tıpkı diğer iş dünyası gibi, politikalarından ödün vermedi. Araştırma,  geliştirme ve test işlemlerinden sonra internet dünyasına çok büyük katkılar kazandırdı ve halen de kazandırmakta. 

Bu nedenle Google’ı bazı insanlar basite alabilir. Bu konudaki benim düşüncem ise basite alan o insanların bilgisizliklerinden kaynaklanmaktadır. Konuyu daha fazla dağıtmadan Google’un Ürünlerinden Blogger Blogspot uzantılı Blog’larınız için okunması gereken, Blogger İçerik Politikaları ile ilgili konunun linkini veriyorum. 

Yarın bir gün keşke okusaydım demeden bir sayfadan ibaret olan bu bölümü okumanızı ve konunun önemini anlamanızı tavsiye ediyorum.

Ayrıca, Blogger Telik Hakkı ve DMCA hakkında bilinmesi gerekenler isimli yazımı inceleyerek de bazı konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Blagger İçerik Politikaları nelerdir? İnceleyiniz! http://www.blogger.com/content.g

Yorumlar