Notepad V7.2 Metin Editörü Yeni Sürüm İndir


Blogger, Wordpress, Google Sites, Tumblr, gibi web sitelerinde kullanılan kodları yapılandırma işlemine yarayan metin Editor’u Notepad++ V7.2 yeni sürüme güncellendi.

Web sitenize eklediğiniz muhtelif yazılım kodlarını düzenleme ve değiştirmek için çalışma yapabileceğiniz Yeni Notepad++ V7.2 yeni sürüm birçok kodlama çeşitlerini bünyesinde barındırıp kodların düzgün söz dizimi içinde olmasını sağlayan bir metin düzenleme editörüdür.

Web sitenizde sitenizde kullanmış olduğunuz birçok özel kodları bozulmadan düzenleyip dizin halinde size sunan Notepad++ metin editörünü kullanmanızı tavsiye ederim.

Notepad++ programı her site yöneticisinin elinde olması gereken gelişmiş bir metin editörüdür. Notepad birçok programlama dillerini destekler ve ücretsizdir.


Notepad++ programını bilgisayarınıza daha önce yükledi iseniz son versiyonunu kullanmak için, pencereler isminin yanındaki (?) işaretine tıklayıp son sürümü güncelleyin seçeneği ile mevcut sürümünüzü güncelleyebilirsiniz.

Blogger, Wordpress, Google Sites, Tumblr, gibi şablon kodlarını veya HTML/JavaScript kodları gadget veya widged olarak ekleyeceğiniz kodları, önce Notepad++ metin editörüne yapıştırıp, ilgili düzenlemelerinizi yaptıktan sonra blog şablonunuza düzgün bir şekilde eklemenize yarayan gelişmiş bir metin editörüdür.

Notepad++ ücretsiz, kaynak kod editörünü Türkçe kullanabildiğiniz gibi birçok dil desteği de mevcuttur. Microsoft Windows ortamında çalışan, GPL Lisans kullanımı ile yönetilir.

Notepad V7.2 Metin Editörü yazılımını, 32-bit x86 indirin, 64-bit x64 indirin

Notepad++7.2 yeni metin editör programını Buradan İndirebilirsiniz.

Yorumlar